O blogu

Blog powstał jako wynik mojej pasji do pisania i dzielenia się wiedzą.

Nazywam się Maja Bator i jestem trenerką, która chce Ci pomóc w staniu się szefem jakiego sama chciałabyś mieć.

Poza kwalifikacjami trenerskimi jakie zdobyłam podczas licznych szkoleń, m.in. Akademii Trenera, doskonaleniu kompetencji trenerskich, posiadam szerokie doświadczenie zawodowe. Pracowałam z dziesiątkami osób oraz wielu szefami. Sama byłam przełożoną zespołów liczących od kilku do 50 osób. Jednak zamiast osiągania targetów i wykonywania zadań zgodnie z SLA wolę dzielenie się wiedzą i pasją do rozwoju.

Uważam, że każdy zasługuje na danie mu szansy pokazania swoich najlepszych cech i umiejętności. A dawaniem szansy powinien zająć się przełożony, jeśli chce dobrze wykorzystać potencjał swojego zespołu. Dlatego piszę głównie do szefów, aby pokazać im jak mogą zainspirować swoich ludzi do rozwoju. Zachęcam także przedsiębiorców oraz wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegoś praktycznego, co przetestowałam na sobie lub z czym mieli do czynienia inni przełożeni.

Przedstawiane na blogu tematy powstają w oparciu o prośby osób zarządzających, więc jeśli chciałabyś abym zajęła się jakimś problemem to daj znać.

Pisz: kontakt@beboss.pl